Centralne odkurzacze

Handel Podkategoria: Handel

 • Szuflady kuchenne - Z.H.U. Alan »

  Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej: www.alan.bydgoszcz.pl. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu usługi, jakie świadczymy. Zajmujemy się cięciem i okleinowaniem. W naszej ofercie znajdziecie płyty meblowe i blaty. Naszym Klientom oferujemy ponadto: -fronty aluminiowe, obrzeża standotron, obrzeża typu C, CT miękkie i twarde, listwy wieńczące, listwy przyblatowe, żaluzje meblowe, maty żaluzjowe, sztuczny kamień SSV, prowadnice, zawiasy meblowe, nogi, półki pod klawiatury, rury etc.. Cechuje nas pełen profesjonalizm, dzięki czemu każdy Klient może mieć do nas 100% zaufanie. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Mieszkaniowy As »

  Tworzymy nową jakość życia dbając o rozwój, estetykę i przestrzenną harmonię miasta. W oparciu o wieloletnią tradycję architektoniczną kreujemy nowoczesne rozwiązania. Mieszkaniowy As to marketingowa nazwa Spółek wchodzących w skład Grupy GREMI, których podstawową działalnością jest działalność deweloperska Grupa GREMI to grupa kapitałowa o charakterze zbliżonym do funduszu inwestycyjnego specjalizująca się w kilku segmentach przedsiębiorczości, między innymi: • działalności polegającej na zakupie i restrukturyzacji przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich wartości rynkowej • inwestycjach w sektorze nieruchomości, w tym między innymi w projekty rewitalizacji terenów poprzemysłowych oraz projekty developerskie • inwestycjach w „branże przyszłości”: produkcje filmowe i media. W skład Grupy GREMI wchodzi kilkanaście podmiotów polskich i kilka zagranicznych, które koncentrują swoją działalność na rynku polskim i brazylijskim. Centrala Grupy mieści się w Krakowie. Przy realizacji projektów inwestycyjnych Grupa GREMI korzysta z usług konsultingowych firmy GREMI, działającej nieprzerwanie od 1991 r.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druki szkolne »

  Czas nauki już się rozpoczął a z nim intensywna nauka uczniów oraz ciężka praca nauczycieli. W trudnym zawodzie nauczyciela oprócz ogromnej wiedzy istotne stają się także różne przedmioty materialne, które stają się wielce potrzebne. Wśród jednych z typowych przedmiotów wyposażenia szkolnego zalicza się druki szkolne. Co to właściwie są druki szkolne? To w ogólnie rzecz ujmując świadectwa, dzienniki szkolne, legitymacje czy druki biblioteczne, czyli wszelkie formualrze niezbędne w szkołach do prowadzenia dokumentacji kształcenia uczniów. Mimo rozwoju komputeryzacji i wprowadzania elektronicznych dokumentów w różnych placówkach, wciąż działają dokumenty w wersji papierowej. Nauczyciele nie wyobrażają sobie, żeby prowadzić lekcje nie używając dziennika, w którym umieszczają oceny swoich uczniów i również ich nieobecności. Aktualnie w prawie każdej uczelni wprowadzany jest dodatkowy dziennik elektroniczny, dzięki któremu rodzice mogą sprawdzać natychmiast wiadomości o postępach w nauce własnych dzieci bez wychodzenia z domu. Jedyne, co jest wskazane do kontroli edukacji swoich pociech, to dostęp do Internetu. Druki szkolne to też legitymacje, dzięki którym uczniowie mogą liczyć na zniżki na przykład w kinie czy przejazdach pociągami. Do innych produktów zalicza się też świadectwa, które są najważniejszą dokumentacją wydawaną przez szkoły.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe »

  Z jakiej przyczyny musimy zwrócić uwagę na proponowaną stronę producenta mebli biurowych? Albowiem tam znajdziemy jak najbardziej wszystko co jest nam potrzebne. W wielu rozmaitych zakładkach udostępnione są szczegółowe oferty oraz wartościowe informacje. Niezwykle rekomendowane są zakładki Co nowego? a także Obniżamy ceny. Jeśli będziemy mieć jakieś wątpliwości mamy możliwość napisać na adres widoczny na stronie głównej.Spójrzmy ponadto do zakładki Dostawa, ponieważ też jest to rzecz jasna bardzo ważna kwestia.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubojnia drobiu Konkol I Rzeźnia drobiu »

  Witamy na stronie zakładów drobiarskich – Rzeźnia Konkol z Niestępowa. Działamy na rynku już od 1990 roku i cały czas następuje dynamiczny rozwój firmy, czego najlepszym przykładem jest dwukrotna już rozbudowa zakładu. Swoim Klientom Rzeźnia Konkol oferuje na bieżąco: Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Spróbuj naszych kurczaków!

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Handel

Handel - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze