avon nagrody
Kategorie:

Czy warto być konsultantką

Każdy chciałby mieć atrakcyjną pracę w której zarobi odpowiednią ilość gotówki, która pozwoli zaspokoić potrzeby całej rodziny. Wysoka pensja pozwali każdemu z nas zadbać o podstawowe potrzeby i dodatkowe przyjemności. Jeżeli jednak Twoja praca i wynagrodzenie, które otrzymujesz jest dla Ciebie niewystarczające warto znaleźć pracę dodatkową.

Dla kogo praca konsultantki

konsultantka avon

Praca w Avon jako konsultantka to zajęcie idealne dla studentów, uczniów, młodych matek na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, a także emerytów i wszystkich osób, które mają choć trochę wolnego czasu i chciałyby go skutecznie wykorzystać. Konsultantka Avon to zajecie które można wykonywać z domu, zawsze przy okazji i kiedy mamy odrobinę wolnego czasu. Konsultantka może pracować w wybrany przez siebie sposób, może szukać zainteresowanych wśród rodziny i znajomych lub ogłaszać się na portalach aukcyjnych, w social mediach itp. Oczywiście konsultantka nie ma obowiązku sprzedawania zakupionych produktów. Może kupować tylko i wyłącznie produkty dla siebie, więc nie trzeba robić zamówienia co katalog. W Avon nie ma żadnych obowiązków działamy tak jak nam wygodnie.

Narzędzia pracy konsultantki Avon

focus avon
focus avon

Głównym narzędziem pracy każdej konsultantki jest katalog Avon. Podobnie jest zresztą w innych firmach typu FM, Oriflame, Herbalife, Souvre. Każdy konsultantek potrzebuje tego aby pokazać klientom produkty. Wielu konsultantów np. firmy Oriflame zaczyna też działać internetowo dlatego katalog Oriflame staje się coraz bardziej wirtualny. Należy podkreślić że ostatnie czasy pod tym kątem naprawdę wiele zmieniły i wszystkie katalogi za kilka lat być może będą jedynie w wersji Online. Już dzisiaj katalog Oriflame czy katalog Avon można oglądać w ciekawy sposób i też dosyć interaktywny właśnie przez Internet. Bez niego ciężko będzie zaprezentować towar, czy pokazać jak pachną perfumy, ponieważ każdy katalog Avon zawiera strony zapachowe. Dla osób, które nie zawsze mają przy sobie papierowy katalog Avon, firma przygotowała wersję elektroniczną, którą można pobrać z klubu Avon. Można też przesłać link do elektronicznej wersji wszystkim swoim klientom. Poza katalogiem Avon, każda konsultantka ma do dyspozycji także próbki, do których kody znajdzie w magazynie Focus. Dodatkowo intuicyjna aplikacja AvonOn pozwala być zawsze na bieżąco.

Co zyskuje konsultantka?

kosmetyki avon

Będąc w Avon możesz liczyć na pomoc na każdym etapie współpracy. Jako nowa osoba możesz skorzystać z dodatkowych promocji i przywilejów, które z pewnością pomogą Ci więcej zarobić a także wdrożyć się do tego zajęcia. Na początku bierzesz udział w specjalnym programie z nagrodami, gdzie za złożone zamówienia możesz odebrać pełnowartościowe produkty już od 1zł. Dla wszystkich osób Avon przygotował świetne pakiety, w których można kupić katalog Avon w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo każda konsultantka niezależnie od tego czy kupuje tylko dla siebie, czy sprzedaje produkty automatycznie zostaje zakwalifikowana do programu Avon nagradza, gdzie czeka na nią mnóstwo dodatkowych profitów, rabatów czy nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *