Centralne odkurzacze

Szkolenia Interpersonalne

Szkolenia Interpersonalne Zapraszamy wszystkich pracowników oraz pracodawców do zapoznania się z szeroką gamą szkoleń z dziedziny marketingu, sprzedaży oraz umiejętności interpersonalnych. Dzięki nam zsobędziesz umiejętności, którew pozwolą Ci osiągnąć sukces w biznesie i przyczynią się do twojego rozwoju. Już teraz sprawdź tematy najbliższych szkoleń na naszej stronie advanceszkolenia.pl

Szczegóły strony advanceszkolenia.pl:

Podlinkuj stronę advanceszkolenia.pl:

Szkolenia Interpersonalne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 252

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Cognity »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski. Dostarczamy wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia i konsultacje na różnych poziomach zaawansowania z następujących obszarów: Aplikacje biurowe (Excel zaawansowany, Excel podstawowy, Power Point, Word zaawansowany, VBA, Excel w analizach sprzedaży, Excel w analizach danych, Excel dla finansistów i księgowych, Prowadzenie prezentacji, Outlook i zarządzanie czasem) Grafika komputerowa, tworzenie stron WWW, projektów multimedialnych Dostarczamy Klientom wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania, pozwalające odnieść Klientom sukces zawodowy. Nasze szkolenia są prowadzone w formule warsztatowej, angażując wszystkich uczestników. Polecamy szkolenia dedykowane idealnie dopasowane do wymogów, kultury organizacyjnej i potrzeb firmy pozwalające rozwiązywać realne zadania merytoryczne i organizacyjne przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitej poufności przekazanych informacji, Na życzenie Klienta opracowujemy indywidualne programy szkoleń komputerowych dostosowane do potrzeb firmy. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zespół Cognity Szkolenia mail: biuro@cognity.pl tel.: 12 421 87 54 www.cognity.pl

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  PROMYCZEK posiada nowoczesny budynek z funkcjonalnymi, estetycznymi oraz doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi, bezpiecznie urządzony, kolorowy plac zabaw, własne 20-arowe boisko, własny duży parking. Informujemy, że posiadamy wolne miejsca w Przedszkolu dla dzieci 2, 3, 4, 5 i 6 - letnich na rok szkolny 2012/2013. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer tel: 511-630-590. Przedszkole jest placówką oświatowo-wychowawczą. Rok szkolny rozpoczyna się z dniem 1 września każdego roku, a kończy z dniem 31 sierpnia następnego roku. Zapraszamy do Promyczka!

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Kraków »

  Na stronach Krakowskiego Banku Korepetycji możesz znaleźć korepetycje z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, biologia, chemia, oraz z języków: angielski, polski, rosyjski, włoski, hiszpański jak również wiele, wiele innych. Serwis stwarza wyjątkową możliwość znalezienie korepetytora z tej samej dzielnicy. Jest to możliwe dzięki mapie Krakowa oraz tak zaprojektowanemu systemowi, który podczas wyszukiwania w pierwszej kolejności prezentuje wyniki z dzielnicy w której znajduje się uczeń (on musi wybrać tę dzielnicę z mapy), następnie prezentowane są ogłoszenia z dzielnic sąsiednich i na koniec ogłoszenia z pozostałych dzielnic.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • besttext.pl - tłumaczenia specjalistyczne »

  Agencja Best Text trudni się przekładami specjalistycznymi. Do najważniejszej specjalizacji biura tłumaczeń bez wątpienia należą tłumaczenia medyczne dla firm z Katowic. Wykonywane są w wersji przekładów zwykłych i przekładów przysięgłych przez lekarzy rezydentów (w trakcie specjalizacji) i lekarzy specjalistów. Tłumaczenia mogą uzyskiwać wagę urzędową dzięki ich poświadczeniu za zgodność z oryginalnym dokumentem przez tłumacza przysięgłego. Kolejną ważną grupą przekładów są tłumaczenia chemicznych kart charakterystyki substancji niebezpiecznych (w skrócie: MSDS), wykonywane przez magistrów i doktorów chemii lub absolwentów chemicznej inżynierii procesowej. Szybko i profesjonalnie!

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia efs »

  Uprzejmie zapraszamy na http://www.it-szkolenia.eu, w celu zapoznania sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Oferujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i wiele innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem treningowym w kraju. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnorodnego typu przedsiębiorstw. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną załogą pedagogów, która przeszkoliła już masę ludzi w naszym kraju. Realizujemy kursy na zamówienie i zawsze trafiamy do specjalnych potrzeb danego kursanta. Świadczymy również pomoc it dla wszystkich naszych odbiorców, z nami zawsze masz pełne przekonanie że w trakcie profesjonalnej konsultacji, rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Pragniesz poznać techniki uczenia, które pozwolą Tobie absorbować wiedzę o wiele prędzej? Zapoznaj fiszki, uzyskaj gratisowe materiały dydaktyczne oraz ucz się znacznie poprawniej. W tym celu powstała strona szkolnawiedza.edu.pl, na której znajdziecie fiszki oraz materiały dydaktyczne z wielu przedmiotów. Skonstruowaliśmy portal internetowy przychylny dla uczniów i wszystkich, jacy w darmowy sposób pragną pozyskiwać pożyteczne materiały do nauki. Fiszki z języka angielskiego, matematyki, fizyki oraz wielu innych. Pożyteczne rady, zbiory akcesoriów oraz innych materiałów, jakie przyspieszają naukę. Dzięki takim dodatkom nauka skraca się chociaż o połowę. Ze stworzonego przez nas portalu korzystają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz fachowcy, którzy potwierdzają, że tempo nauki zależy od przygotowania, materiałów oraz technik przyswajania wiedzy. Wskazówki i tricki też się przydają. Reasumując - porządne materiały to krótszy czas nauki oraz lepsza przyswajalność wiedzy. Takie solidne materiały odnajdziecie na domenie internetowej szkolnawiedza.edu.pl - serdecznie zapraszamy do skorzystania z gratisowej pomocy edukacyjnej.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wymarzony Ślub - Portal Ślubny »

  Poradnik ślubno-weselny
  Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Co napisać na zaproszeniu? Jakie są niezbędne dokumenty i ile kosztuje ślub? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych znajdziesz w naszym poradniku. Na naszym portalu znajdziecie także wszelkie informacje jak zaplanować ślub i wesele, jak przygotować się do ceremonii czy też gdzie znaleźć suknie, jak i wiele więcej. Znajdziecie również informację co to jest ślub cywilny i jakie dokumenty będą potrzebne.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Sadyba »

  Od dłuższego czasu przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie na Sadybie zbiera liczne pochwały od zadowolonych rodziców 3-, 4- i 5-latków, które uczęszczają lub uczęszczały do tej placówki zlokalizowanej przy ulicy Orężnej 45. Przedszkole Chataka Małolatka na warszawskiej Sadybie zdecydowanie na takie pochwały zasługuje, gdyż zapewnia swoim wychowankom komfortowe warunki zarówno do nauki jak i do zabawy. O wszystko dba wykwalifikowana kadra wychowawców składająca się z Cioć i Wujków. Przekonaj się, że warto wybrać dla swojego dziecka przedszkole Chatka Małolatka w Warszawie na Sadybie.

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana Na Dobre Coaching dla biznasu Kraków »

  Zmiana Na Dobre - coaching dla właścicieli firm, managerów i osób poszukujących zmiany w karierze np. zastanawiających się nad własną firmą. Coaching dla biznesu. Skuteczny, prowadzony przez akredytowanego specjalistę wg standardów i Kodeksu Etyki International Coach Federation największej organizacji profesjonalnych coachów na świecie.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze