konsultantka avon
Kategorie:

Konsultantka i praca z katalogiem Avon

Firma Avon istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości, perfum, kosmetyków do pielęgnacji skóry i wielu innych produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Katalog Avon pełen jest fantastycznych ofert promocyjnych w których z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Marka Avon kojarzy się przede wszystkim z konsultantkami, które sprzedają kosmetyki pokazując katalog Avon.

Konsultantka Avon i obowiązki

Konsultantka Avon to osoba która promuje produkty wśród zainteresowanych kupnem osób. Jest odpowiedzialna za przedstawienie potencjalnym klientom wszelkich promocji lub ofert, jakie może uzyskać na kupując produkty Avon. Konsultantka kupuje produkty z rabatem do 40%, a sprzedaje klientom w cenie katalogowej. Każda osoba współpracująca z Avon ma do dyspozycji katalog Avon w wersji elektronicznej, oraz papierowej, które może przekazać swoim klientom. Najlepszym sposobem, aby zostać konsultantem Avon jest rejestracja w klubie Avon. Jeżeli tego typu praca sprawia nam dużo radości możemy zostać liderem i piąć się po szczeblach kariery. Lider to osoba, która zarządza swoim zespołem konsultantek, dodatkowo zajmuje się też rekrutacją nowych konsultantów i pomaga im w problematycznych sytuacjach.

Katalog Avon i jego oferta

Katalog Avon trwa zawsze od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca. W tym czasie konsultantka Avon może składać dowolną liczbę zamówień. Może kupować dla swoich klientów, a także zamawiać tylko na własny użytek. Każdy katalog Avon, to mnóstwo fantastycznych ofert. Każdy bez względu na wiek czy płeć odszuka tutaj coś dla siebie. Katalog Avon przepełniony jest fantastycznymi ofertami promocyjnymi na perfumy, kosmetyki i akcesoria.

Katalog Focus dla konsultantek

Każda konsultantka ma do dyspozycji tradycyjny katalog Avon, a także magazyn tylko dla nich – Focus. To fantastyczna gazetka przepełniona dodatkowymi ofertami tylko dla konsultantek. Jest ona ściśle związana z katalogiem i dzięki niej możliwa jest jeszcze większy zarobek na sprzedaży. Dodatkowo katalog Avon Focus zawiera mnóstwo ofert wyprzedażowych, oraz nowości z kolejnych katalogów, które konsultantka może kupić w mega niskich cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *