Centralne odkurzacze

Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Sklep dla plastyków APA-Polska »

  Firma APA – Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem włoskiej farb i akcesoriów Ferrario. Spółka prowadzi wytrawny sklep dla plastyków, który sugeruje w pełni profesjonalne towary. Oferta obejmuje różne artykuły dla plastyków, na które składają się między innymi farby artystyczne: farby wodne, farby amatorskie, farby graficzne i specjalistyczne. W sklepie można znaleźć również produkty do decoupage: pędzle, pisaki, pastele, szpachelki, płótno zagruntowane oraz podobrazia i tablice. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • obrazy olejne »

  Zapraszamy do internetowej galerii obrazów, Arte. Piękne i niepowtarzalne obrazy olejne, prace twórcze wielu utalentowanych artystów. Duże zróżnicowanie tematyczne i kompozycyjne. Krajobrazy gór, pejzaże, kwiaty, łąka, marynistyka, martwa natura, konie, architektura, abstrakcje, sceny rodzajowe i wiele innych. Obrazy olejne komponujące się do każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Szeroki zakres malarstwa współczesnego, wraz z całą jego różnorodnością stylów i technik artystycznych. Obrazy na zamówienie. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka szeroko »

  Sztuka w swych licznych dziedzinach rozwija się ciągle. Może posłużyć intelektualnym czy estetycznym doznaniom, ale też inwestycji na przyszłość. Jakikolwiek znany artysta może być tego przykładem - jego (lub jej) obrazy sprzedawane są za potężne sumy bogacąc tych, którzy w odpowiednim momencie zainteresowali się nimi i kupili co trzeba. Tu możesz dowiedzieć się paru rzeczy o malarstwie, o aukcjach, które odbywają się bez przerwy. Najpierw trzeba zagłębić się w dzieje sztuki od samego początku, poznać historię i wyrobić własną, uzasadnioną opinię.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze