Centralne odkurzacze

Rower Podkategoria: Rower

 • Przyczepki rowerowe i kreatywna mobilna reklama »

  Dlaczego warto zaopatrzyć się w przyczepki rowerowe Extrawheel i dlaczego nasz patent jest tak skuteczny. Jest kilka powodów. Po pierwsze, oba produkty posiadają patent przyznany przez polski urząd patentowy, potwierdzony jednocześnie w kilkudziesięciu krajach na świecie. Jest to argument, który świadczy o ich wielkiej innowacyjności oraz uznaniu w branży rowerowej. Po drugie, na oba produkty producent udziela długoletniej gwarancji, która obejmuje okres pięciu lat. Świadczy to, o jakości produktów i bezkompromisowemu działaniu firmowych sprzedawców i inżynierów. Po trzecie, nasze rozwiązania są naprawdę bardzo dobre i wykorzystywane na wyprawy rowerowe trwające nieraz wiele tygodni. Po czwarte, mobilna reklama jest nie tylko kreatywna, ale również bardzo tania. Kupujemy ją raz i możemy wykorzystywać przez długie lata, nie ponosząc dodatkowych nakładów finansowych. Produkty można kupić bezpośrednio w sklepie internetowym lub dealerskich sklepach stacjonarnych.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przyczepki rowerowe Extrawheel na sakwy »

  Przyczepki rowerowe polskiego producenta swoją konstrukcją są dopasowane zarówno na rowerowe sakwy Ortlieb, jak i wszystkie inne modele dostępne w sprzedaży. Ich rama wyglądem przypomina nieco typowe bagażniki do roweru, co znacznie ułatwia montaż i demontaż sakw. Według opinii podróżników z całego świata, ten rodzaj transportowanego bagażu jest najbardziej skuteczny i w największym stopniu odciąża sam rower. W ofercie sklepu znajdują się również alternatywne metody przewożenia produktów. To między innymi, znakomite plecaki rowerowe firmy Ergon. Producenta, który w swojej propozycji skupia liczne akcesoria rowerowe zachowujące ergonomiczną budowę. Czyli takie, które dostosowane są do budowy człowieka i w jak największym stopniu nie przeszkadzają podczas jazdy. Internetowy sklep rowerowy jest czynny przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i posiada cały czas pełny stan magazynowy.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Carbike rowery używane »

  Firma Carbike zajmuje się importem oraz sprzedażą rowerów z Holandii, sprzęt sprowadzamy osobiście co jest gwarantem jego dobrego stanu. Całość oferty podzielona jest na rowery używane oraz sprzęt nie używany, nowy, sprowadzany prosto od producenta. Prowadzimy sprzedaż poprzez sklepy stacjonarne znajdujące się w rejonie Kępna w wielkopolsce oraz nasz sklep internetowy, gdzie oferta jest stale aktualizowana. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych poszukujących sprzętu różnego typu, różnego przeznaczenia, w tym: rowerów miejskich, wyścigowych, trenkingowych czy górskich. Zarówno klienci lubujący się amatorsko jak i profesjonalnie w kolarstwie znajdą w naszej ofercie coś atrakcyjnego. Chętnie podejmujemy także współpracę z kontrahentami hurtowymi, w tym wypadku zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy że wszystkie rowery holenderskie jakie znajdują się w naszej ofercie są w pełni sprawne.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rower

Rower - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze