Centralne odkurzacze

Diety i odżywianie Podkategoria: Diety i odżywianie

 • Tabela Kalorii popularnych produktów »

  Strona zawierająca potężną bazę produktów (tabele kalorii) wraz z uwzględnieniem ich wartości odżywczych (białka, tłuszcze węglowodany oraz kalorie) dzięki czemu w łatwy i szybki sposób sprawdzisz ile kalorii zjadasz. Dodatkowo możesz skorzystać z kalkulatora BMI (wskaźnika masy ciała).O kaloriach słyszymy ciągle, nie tylko w związku z dietami odchudzającymi. Wiemy, że należy np. sprawdzać zawartość kalorii na etykietkach kupowanych produktów, wiemy, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają inne zapotrzebowanie kaloryczne. Prawdopodobnie każdemu ktoś odmówił kiedyś, gdy poczęstowany został jakimś smakołykiem, mówiąc, że jest on zbyt kaloryczny.Pojęcie kalorii jest już wszystkim, mniej, lub bardzie, znane. Niektórzy żartują, że kalorie to takie małe ludziki, które zszywają, w nocy, nasze ubrania i staja się one coraz bardziej ciasne. Należy jednak, by uniknąć różnego rodzaju nieporozumień, wyjaśnić sobie, raz, a porządnie, czym tak naprawdę owe kalorie są i dlaczego wszyscy, czy prawie wszyscy, dbający o linię, tak bardzo zwracają na nie uwagę. Czym są kalorie W dietetyce, ilość kalorii określa przeciętną wartość energii, jaką otrzymuje nasz organizm wraz ze spożyciem danego produktu (faktycznie, kalorie są jednostką ciepła). Energia ta potrzebna jest, by efektywnie móc przeprowadzać wszystkie czynności życiowe, jak np. oddychanie, czy bicie serca, oraz by móc wykonywać wszelką aktywność fizyczną.Tabela kalorii

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ekologiczny »

  Temat zdrowego żywienia jest w dzisiejszych czasach niezwykle modny. Jeśli i my pragniemy żyć ekologicznie musimy na pewno wejść na zwrócić uwagę na stronę sieciowego sklepu ze zdrową żywnością. Witryna ta jest niesamowicie bogata w różnorakie produkty i bardzo łatwa w obsłudze i wyjątkowo czytelna. Bez problemu odnajdziemy na niej tego typu artykuły jak przykładowo olej arganowy, płatki owsiane jak również wiele urządzeń ekologicznych, a nawet środków czystości! Wszelki produkt jest opatrzony zdjęciem i naprawdę dokładnie opisany, zatem rzeczywiście wiemy w co inwestujemy.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety »

  Strona została stworzona z myślą o ludziach, w których życiu zdrowe żywienie odgrywa istotną rolę. Na tejże witrynie internetowej znaleźć da się rozmaite informacje odnoszące się do terminów takich jak: zdrowa żywność. Dla ludzi żyjących aktywnie zdrowa żywność jest podstawą w zwyczajnym funkcjonowaniu. Nie należy osobistego jadłospisu konstruować głównie na żywności modyfikowanej. Od nas dowiesz się jakie problemy przynoszą ze sobą produkty pozyskiwane przez nas z hipermarketów oraz żywność z McDonalda. Strona nie ma na celu przerywania waszych przyzwyczajeń, tylko zaprezentowanie wyników wykorzystywania przetworzonej chemicznie żywności. Dzięki nam poznasz również suplementy diety a także dowiesz się jak i kiedy je wykorzystywać. Pomożemy Ci również informacjami na temat potraw ze zdrowych produktów. Zaprezentujemy Ci jak korzystać, gdzie nabywać a także jak przyrządzać zdrową żywność. Jeśli potzrebujecie więcej informacji serdecznie zapraszamy was na stronę z artykułami na ten temat. W tym miejscu znajdziecie więcej wiadomości o tym jak istotna jest zdrowa żywność dla systemu człowieka.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety i odżywianie

Diety i odżywianie - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze