Centralne odkurzacze

Stomatolog Podkategoria: Stomatolog

 • Gabinet dentystyczny - Teresa Wiśniewska »

  Gabinet dentystyczny Teresy Wiśniewskiej z wielką duma zaprasza wszystkich Państwa do skorzystania z jego oferty. Usługi stomatologiczne udzielane są tu od ponad dwudziestu lat, co jest gwarancją naszej jakości. Nie przestajemy podnosić naszych kwalifikacji, aby oferowana przez nas stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna i stomatologia zachowawcza nie odbiegała od najwyższych standardów. U nas zawsze można liczyć na kompleksowe leczenie. Zadbamy, aby nie wiązało się ono z niepotrzebnym stresem. Szczególnie zapraszamy dzieci!

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog Warszawa »

  Centrum Stomatologii Estetycznej Dental Progress w Warszawie zaprasza pacjentów dorosłych i tych młodszych. Nasza szeroka oferta obejmuje chirurgię stomatologiczną, estetykę, protetykę i ortodoncję. Obecnie szczególny nacisk kładziemy na estetykę uzupełnień. Dzięki możliwościom najnowszych materiałów (wypełnienia z cząsteczkami porcelany, włókien szklanych) odtwarzamy piękny uśmiech na twarzy pacjentów. Rosnące wymagania estetyczne pacjentów stanowią wyzwanie dla naszych lekarzy, którzy dzięki doskonałemu wykształceniu u dużemu doświadczeniu, potrafią sprostać wymaganiom każdego. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Lublin »

  Zapraszamy do nowego gabinetu w Lublinie stomatologicznego na promocyjne wybielanie zębów.Oferujemy również inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy zarówno małych jak i dużych. Posiadamy doświadczoną, młoda i wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresy stomatologii zachowawczej oraz protetykę. U nas poczujesz się jak na urlopie.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatolog

Stomatolog - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze